utorok 29. júla 2014

Sweet as cherries bride

Last year, I met a sweet and beautiful young lady, planning a wedding for June 2014. I was very lucky that she picked me as her wedding photographer. We scouted locations, talked about her ideas, planned and prayed for a nice weather. I knew she wanted it to be a perfect day and worked long hours on DIY details.
The day arrived and here I was, looking at one of the most beautiful brides I had a pleasure to photograph. Sweet and beautiful as the cherries  in her kitchen. And that is how our wedding shooting began - with a bowl of cherries.
It really was a perfect day.

Minulý rok som stretla milú a krásnu mladú dámu, ktorá plánovala svoju svadbu na jún 2014. mal som to šťastie, že si ma vybrala za svoju svdobnú fotografku. Spolu sme hľadali tie správne miesta, hovorili o jej predstavách, plánovali a modlili sa za dobré počasie. Chcela aby to bol perfektný deň a strávila dlhé hodiny vyrábaním detailov. 
A zrazu tu bol ten deň a ja som sa pozeala na jednu z najkrajších neviest, aké som mala česť fotiť. Sladkú a krásnu ako čerešne u nej v kuchyni. A tak začalo aj naše fotenie - s miskou čerešní.
Bol to nakoniec naozaj skvelý deň.













Žiadne komentáre: