sobota 27. decembra 2014

Christmas time - Bits and pieces


Last couple days I spent staring and taking pictures of our tree, so excuse this overload. I just love Christmas trees. I bought this Nutcracker below in Germany this November, and it is by far the most expensive thing hanging on our tree - but I will have it forever as a memory of that place. And, after a long time we have a REAL tree. It might not be the nicest, but I am so happy to have it!
If you scroll waaaaay down, there are also pictures of snow!!! It came after Christmas, but still.. we have at least a bit of it. We are going to the mountains for the New Year, so I hope we will get a lot more there! So Happy New Year and see you next year hopefully!

Posledné dni som trávila čumením na  a fotením stromčeka, takže pardon za túto kládu fotiek. Milujem vianočné stromčeky! Toho Luskáčika nižšie som si kúpila tento rok v Nemecku a je to tá najdrahšia vec, čo visí na našom strome - ale ostane mi navždy ako spomienka. A, po dlhom čase máme ŽIVÝ stromček. Možno nie najdokonalejší, ale som taká rada že ho máme!
Ak budete skrolovať aj poriadne dole, sú tam aj fotky snehu! Prišiel síce po Vianociach, ale aj tak...máme ho aspoň trošku. Na Nový Rok ideme do hôr, tak tam si ho dúfam užijeme aj viac.
Tak sa majte krásne, ŠNR a vidíme sa budúci rok dúfam!


1 komentár:

slávka králiková povedal(a)...

SNR aj tebe radus... my sme mali luskacika nazivo v SND